Нагадуємо споживачам!

          Нагадаємо споживачам про виконання послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення, що предані нам на обслуговування ЖЕКами  і оплати за вищевказану послугу.

            Внутрішньобудинковою системою холодного водопостачання є система від першої, розташованої в будинку по ходу холодної води запірної гідравлічної арматури (якщо будинок не обладнаний загально будинковим лічильнико холодної води), або першої запірної гідравлічної арматури після загально будинкового лічильника, за винятком внутрішньо квартирних мереж, які починаються з трійника (врізки), що не належить до внутрішньо квартирної мережі, у стояк такої системи.

            Внутрішньобудинковою системою водовідведення є система від місця скидання стоків у перший колодязь на випуску з будинку (колодязь не належить до внутрішньо будинкової системи) до трійника (врізки) внутрішньо квартирної мережі, що не належить до внутрішньо квартирної мережі, у стояк такої системи.

            Всі водопровідні і каналізаційні мережі, сантехнічні прилади, що знаходяться в квартирі (до вхідного вентиля) є власністю квартиронаймача, отже, всі  внутрішньобудинкові ремонтні  роботи виконуються за рахунок власників квартир. Такі роботи можуть виконуватись як «Водоканалом», так і іншими організаціями, які мають ліцензію на вищевказану діяльність.У місті існує п’ять таких організацій. Абоненти «Водоканалу» оплачують за надані послуги з водопостачання та водовідведення, а за технічне обслуговування стояків та підвальних розводок оплата проводиться в ЖЕКі. Багато мешканців міста звертаються на підприємство з проханням заміни стояків, ремонту підвальної розводки, а це є кап.ремонт і кошти на його проведення повинні виділятись з бюджету міста. Нажаль, в міському бюджеті немає цих коштів, при тому, що вищевказаної заміни потребують більше 70% житлових будинків міста. При всьому, наше підприємство йде назустріч абонентам і виділяє для виконання ремонтних робіт спеціалістів і техніку.

                Основним завдянням підприємства «Нововолинськводоканал» є  безперебійна робота систем водопостачання та водовідведення. А для його виконання необхідний періодичний огляд санітарно-технічного обладнання, профілактичне обслуговування водопровідних і каналізаційних систем. Ліквідація поривів на водопровідних та каналізаційних мережах, стояках будинків, ремонт ввідних вентилів, прочищення стояків в підвалах будинків – це щодення робота слюсарів – сантехніків підприємства, яка потребує значних фізичних та матеріальних витрат. Саме на ці потреби витрачаються кошти, які населення сплачує за внутрішньобудинкове обслуговування мереж.