Повідомлення про можливу зміну діючих тарифів

На вимогу Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  пункту 7 Розділу ІV “Прикінцеві та перехідні положення”,  потрібно виключити зі структури тарифів витрати на встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного та розподільного обліку теплової енергії та води.

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення встановлені постановою НКРЕКП від 22.03.2017р. №310 та №311 тарифи  на централізоване постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) і почали діяти з 1 травня 2017 року.

В діючих тарифах на централізоване  водопостачання та водовідведення передбачені витрати на періодичну повірку квартирних засобів обліку води (абонентів приватного сектору).

Витрати на збут – 93,6 тис. грн.

  • витрати на оплату праці 1 слюсаря КВП і А – 70,5 тис. грн.;
  • відрахування на соціальні заходи – 15,5 тис. грн.;
  • витрати на періодичну повірку – 7,6 тис. грн.;

Таким чином, тариф зменшиться на 0,01 грн./куб. м по водопостачанню, 0,02  грн./куб. м по водовідведенню і становитиме 5,87  грн./куб.  і 6,89 грн./куб  з ПДВ відповідно.

В діючих тарифах на централізоване  постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) передбачені витрати на періодичну повірку квартирних засобів обліку води (абонентів багатоквартирного сектору).

Витрати на збут – 216,556 тис. грн.

  • витрати на оплату праці 1 слюсаря КВП і А – 70,5 тис. грн.;
  • відрахування на соціальні заходи – 15,5 тис. грн.;
  • матеріальні витрати на обслуговування квартирних засобів обліку (в т. ч. на періодичну повірку) –  21,878 тис. грн.;
  • частка витрат зі збуту на централізоване водопостачання та водовідведення – 61,008 тис. грн.;
  • послуги сторонніх організацій з обслуговування квартирних засобів обліку (в т. ч. на періодичну повірку) – 47,67 тис. грн.

Таким чином, тариф зменшиться на 0,06 грн./куб. м по водопостачанню, 0,07  грн./куб. м по водовідведенню і становитиме 6,13  грн./куб.  і 7,20 грн./куб  з ПДВ відповідно.